Każdy z nas ma na jakimś punkcie kompleksy, niewiele jest osób, które całkowicie akceptują swój wygląd. Kobiety przede wszystkim mają problem z wielkością swoich piersi czy figurą, panowie narzekają głównie na wymiar swojego penisa.

Czy istnieją skuteczne sposoby na przedłużenie penisa?

Od wielu lat na rynku światowym pojawiają się tabletki, kremy, żele, które wpływają na wydłużenie członka, ale czy warto w nie inwestować? Długość penisa nie należy do najistotniejszych, potwierdzają to specjaliści i mówią o tym kobiety, dla których najważniejsza jest fantazja podczas zbliżenia. Mimo to, mężczyźni mają kompleksy, wielu z nich szuka odpowiedzi się jak powiększyć penisa, żeby móc zadowolić swoją partnerkę. Wielkość penisa w pierwszej kolejności jest przenoszona drogą genetyczną, jego wielkość uzależniona jest też od narodowości. Jest to narząd, którego wymiar się zmienia w zależności o wieku, temperatury otoczenia jak również sytuacji.

Na rynku można znaleźć wiele środków, które zapewniają, że zaledwie po kilku tygodniach regularnego stosowania przedłużenie penisa. Producenci preparatów na powiększanie penisa prześcigają się w ofercie coraz lepszych produktów. Mimo, że w Internecie można znaleźć dużo informacji, opinii a nawet porad tak naprawdę ciężko powiedzieć, które preparaty okażą się najskuteczniejsze, ponieważ każdy organizm jest inny. Tabletki na powiększenie penisa zazwyczaj zawierają w swoim składzie naturalne składniki, głównie substancje ziołowe, które poza tym zwiększają również popęd seksualny i doznania w trakcie stosunku. We współczesnych czasach możliwości jest dużo, jednak należy być ostrożnym, nie wolno nabywać preparatów z nieznanego źródła, gdyż mogą okazać się szkodliwe dla ludzkiego organizmu.

Tabletki na zwiększenie wymiarów penisa najlepiej kupować w aptekach albo sprawdzonych sklepach w sieci internetowej. Niektóre środki nie tylko powiększają, ale zwiększają obwód penisa. Oczywiście tabletki nie będą miały takiej skuteczności jak zabieg operacyjne, nie mniej jednak zabieg chirurgiczny jest zlecany mężczyznom z dużym problemem związanym z niedorozwojem penisa. Tego rodzaju metoda jest skuteczna, ale związana jest z dosyć dużym efektem. Możemy dostać stanu zapalnego, zabieg może nie przynieść oczekiwanego rezultatu, a dużo się nacierpimy, w niektórych przypadkach może też dojść do problemów ze wzwodem.

Jeżeli mężczyzna jest poważnie zakompleksiony, najlepiej, żeby udał się ze swoim problemem do seksuologa. Przed podjęciem kroków, które mają na celu powiększenie klejonów rodowych, warto poznać powód swoich kompleksów. Być może dzięki temu niektórzy rozumieją, że operacja czy preparaty są zbędne, na początku trzeba zaakceptować samego siebie, bardzo ważna jest dodatkowo akceptacja partnerki. Kobiety są zdania, że wymiar nie jest najistotniejszy, o tym trzeba nie zapominać, nie należy dać się zwariować i ryzykować zdrowie, tylko po to, żeby móc zrobić dobre wrażenie w łóżku.

Przedłużanie penisa na które kazdy może sobie pozwolić – ile kosztuje powiększanie penisa?

Rozmiar penisa w zasadzie nie ma znaczenia w czasie współżycia. Zarówno lekarze, jak również kobiety twierdzą, że najważniejsza jest czułość i fantazja partnera, a nie wielkość jego przyrodzenia. Mimo to wielu mężczyzn ma kompleksy związanie z wielkością penisa, co źle wpływa na ich samopoczucie. W związku z tym, że problem jest poważny na rynku polecane jest wiele środków, które mają za zdanie zwiększenie penisa, niestety nie wszystkie będą efektywne i zdrowe dla człowieka. Kluczowe jest to, aby wybierać preparaty, pochodzące z bezpiecznych, wiarygodnych źródeł. Poza tym trzeba pamiętać, że ludzki organizm może inaczej reagować na tabletki na powiększenie penisa.
Chociaż większość z nich składa się z naturalnie pozyskiwanych substancji, one również mogą przynieść negatywne skutki. Pamiętajmy, żeby podejść do wyboru tabletek w racjonalny sposób i nie wierzyć we wszystko, co jest napisane na opakowaniu.

Kolejnym sposobem są ćwiczenia na przedłużenie penisa – to rozwiązanie również cieszy się dużym zainteresowaniem wśród panów. Treningi wykonuje się za pomocą specjalnych ciężarków, takie ćwiczenia mogą okazać się niebezpieczne, dlatego najlepiej wcześniej skonsultować się z lekarzem seksuologiem albo urologiem. Najbardziej efektywnym sposobem na trwałe zwiększenie wymiarów członka jest operacja. Zabieg z użyciem skalpela ma na celu wydłużenie członka to inaczej zmiana struktury wewnętrznego zawieszenia prącia. W trakcie zabiegu dochodzi do wyłonienia ukrytej do tej pory części prącia poprzez nacięcie wiązadeł , które łączą kość łonową, wówczas penis opuszcza się i przez to staje się dłuższy. Tego typu operacje zaleca się w pierwszej kolejności osobom, które cierpią z powodu niedorozwoju penisa, mają tzw. mikropenis.

W sytuacji, gdy mężczyzna jest zdrowy i jego członek ma rozmiary prawidłowe odradza się taki zabieg, ze względu na ryzyko pojawienia się powikłań. Wielkość członka to kompleks wielu mężczyzn, a operacja związany jest z ryzykiem braku erekcji, tak więc trzeba dobrze nad tym pomyśleć. Brak samoakceptacji i wyglądu swojego członka wiąże się z obniżoną samooceną i należy najpierw szukać porady u seksuologa, który może pomóc wyzbyć się kompleksów. Operacyjne powiększanie penisa jest konieczne jedynie w uzasadnionych przypadkach, gdy penis uniemożliwia normalne funkcjonowanie. Poprzez zabieg operacyjny można liczyć na przedłużenie penisa średnio o 3 – 4 cm, w niektórych przypadkach nawet do 6 cm.

Jak każda operacja, zwiększenie wymiarów członka wiąże się także z ryzykiem stanu zapalnego, niekiedy może zdarzyć się i tak, że po udanej operacji i rekonwalescencji okaże się, że nie udało się uzyskać odpowiedniego efektu. Zabiegi chirurgiczne są drogie, ich koszt wynosi około 800-1000 euro. Zabiegi chirurgii estetycznej są coraz bardziej popularne, nie mniej jednak przed tego rodzaju decyzją należy dokładnie zapoznać się z możliwymi komplikacjami. W przypadku operacji powiększenia członka ryzyko jest dosyć duże, w naszym kraju jest zaledwie kilku specjalistów, którzy podejmują się takich zabiegów. Pamiętajmy, aby zachować zdrowy rozsądek, w końcu aby zadowolić kobietę nie liczy się tylko rozmiar przyrodzenia.